Home » KORABI Dibër » Rabotniku – KORABI 2-0 (0-0)

Rabotniku – KORABI 2-0 (0-0)

Macedonian_Football_FederationLiga e Tretë e Maqedonisë

Rabotniku 2-0 KORABI

Arbër Kuka
5 Tetor 2008 – Tre ndeshje tre humbje, ky është bilanci i Korabit si mysafir.

Edhe në këtë xhiro Korabi dështoi si mysafir, Rabotniku ishte ekipi që mposhti Korabin me rezultat 2-0.

Në pjesën e parë nuk u shënua asnjë gol.
Në pjesën e dytë vendasit aritën të shënonin dy gola dhe me këtë rezultat mbaroi ndeshja.

Le të shpresojmë që në ndeshjet e radhës Korabi të pakten të mos na dalë përsëri i humbur.

About admin

Leave a Reply

Translate »