Home » KORABI Dibër » Vazhdon avazi i vjëter

Vazhdon avazi i vjëter

Korabi Diber

Liga e Tretë e Maqedonisë

Dobrusheva (Manastir) – Korabi 3-0 (0-0)

Arbër Kuka
Manastir, 27 Shtator 2009 – Si në të gjitha ndeshjet të lujatur jashtë Dibrës edhe në këtë ndeshje Korabi pësoi humbje me rezulltat 3-0.

Pjesa e parë u mbyll me rezulltat të barabartë, pa gola.

Në pjesnën e dytë lojtarët e Korabit ishin të pa fuqishem dhe pësuan tre gola.

Diten e merkure ne stadiumin e qytetit në Dibër do të zhvillohet ndeshja KORABI – Përparimi (Ladorisht) në ora 15:30.

About admin

Leave a Reply

Translate »