Home » KORABI New York » Fitore në Dibër kundër Gostivarit

Fitore në Dibër kundër Gostivarit

 Liga e Dytë e Maqedonisë

       Korabi Diber

KORABI – Gostivari 1-0
Gol: Eshtref Dehari

Dibër, 2 Tetor 2011 – Sot në stadiumin e qytetit Korabi priti ekipin e Gostivarit.

Edhe pse Korabi luajti mirë dhe pati shumë raste shënimi, goli i fitores erdhi në minutat e fundit të lojës dhe kështu u fituan 3 pikët.

About admin

Leave a Reply

Translate »