Home » KORABI Dibër » Ndeshja e katërt e sezonit 2018/2019 KF Korabi – FK Skopje

Ndeshja e katërt e sezonit 2018/2019 KF Korabi – FK Skopje

Fitorja e parë për këtë sezon

Ndeshja e katërt e sezonit 2018/2019
15.09.2018

KF Korabi 1 – 0 FK Skopje

Golashënues:
Edin Mersovski ⚽.

Merita kryesore shkon për ekipin dhe trajnerin Mensur Nexhipi!

Urime! 👏🏻👏🏻


Source link

About admin

Leave a Reply

Translate »