Home » KORABI Dibër » KF Gostivari – KF Korabi – Ndeshja e katërt e sezonit 2019/2020 15.09.2019

KF Gostivari – KF Korabi – Ndeshja e katërt e sezonit 2019/2020 15.09.2019


Ndeshja e katërt e sezonit 2019/2020 15.09.2019 KF Gostivari 2-0 KF Korabi Gostivari ka regjistruar fitoren e tretë në sezonin e ri futbollistik. Sot mundi Korabin me rezultatin 2:0. Golashënues Burak Menga në minutën 72 dhe Sherif Rexhepi në minutën 82.Javën e ardhëshme Gostivari do të përballet me Pelisterin në Manastir.  


Source link

About admin

Leave a Reply

Translate »