Home » KORABI Dibër » Perfundoi ndeshja e fundit në kuader te sezonit të dyte KF Korabi (0:0) FK Sko…

Perfundoi ndeshja e fundit në kuader te sezonit të dyte KF Korabi (0:0) FK Sko…

Perfundoi ndeshja e fundit në kuader te sezonit të dyte
KF Korabi (0:0) FK Skopje
Mbyllim sezonin ne vend të 5 që na mundson nje kalendar të favorshem.
Bravo djem per lojen luftarake dhe me zemër.

May be an image of 17 people, people standing and outdoors

Huazuar nga faqja e KF Korabi FB


Source link

About admin

Leave a Reply

Translate »