Home » KORABI Dibër

KORABI Dibër

K.F Korabi – KF Skopje

Përfundoi ndeshja K.F Korabi 1-2 KF Skopje Fatkeqësisht pësuam humbje të pamerituar të nxitur nga një gjykim tendecioz nga referët e ndeshjes. Lojtarët i falenderojmë për angazhimin maksimal në fushën e lojës. Golashënues nga pika e bardhë: Bleron Muça . ...

Read More »

FK Ohrid – K.F Korabi

Momente gëzimi dhe emocione pas përfundimit të ndeshjes FK Ohrid 1-1 K.F Korabi Një lojë me zemër e të gjithë lojtarëve tanë, bravo djema. Golshënues: Rihan Zeqiri Kthehemi të pa mposhtur në Dibër. Source link

Read More »
Translate »