Home » Demo Blog With Map

Demo Blog With Map

z. Muamed Sejdini President i Korabit

Klubi Futbollistik Korabi uron z. Muamed Sejdini për rizgjidhjen e tij si President, dhe i uron shumë shëndet dhe suksese në punën e tij si njeriu i parë i FFM-së. Urime, Kryetar! #KFKorabi #FFM Source link https://www.nulledzip.download/

Read More »

K.F Korabi – KF Skopje

Përfundoi ndeshja K.F Korabi 1-2 KF Skopje Fatkeqësisht pësuam humbje të pamerituar të nxitur nga një gjykim tendecioz nga referët e ndeshjes. Lojtarët i falenderojmë për angazhimin maksimal në fushën e lojës. Golashënues nga pika e bardhë: Bleron Muça . ...

Read More »

FK Ohrid – K.F Korabi

Momente gëzimi dhe emocione pas përfundimit të ndeshjes FK Ohrid 1-1 K.F Korabi Një lojë me zemër e të gjithë lojtarëve tanë, bravo djema. Golshënues: Rihan Zeqiri Kthehemi të pa mposhtur në Dibër. Source link https://www.nulledzip.download/

Read More »
Translate »